dla_rodziców
dla_przedszkoli
dla_przedszkoli
kontakt
SKLEP online
olowek

 ZESTAWY ZABAW FUNDAMENTALNYCH


Wybierz przedział wiekowy swojego dziecka i sprawdź jakie zestawy pomogą Ci wspomóc jego najlepszy rozwój.

DVD i audiobook „Jak wspierać rozwój dziecka?"

Warto poświęcić godzinkę, aby posłuchać co mają do powiedzenie na temat wspierania rozwoju dziecka Colin Rose i Gordon Dryder oraz wielu innych wspaniałych edukatorów angielskich. Jak wykorzystać rożne sytuacje domowe i okazje, które spotykają na co dzień, aby dostarczyć dziecku wartościowych doświadczeń.

W filmie „Jak wspierać rozwój dziecka?" – Colin Rose, oprowadza nas po świecie zabaw, które rozwijają rożne rodzaje inteligencji i wpływają na to, że dziecko rozwija się wszechstronnie i jest szczęśliwe!

Rodzice są najważniejszymi nauczycielami dziecka, to od nich zależy niemal cała przyszłość ich dziecka.

Do edukacji możemy wykorzystać wszystkie zdarzenia: spacer, kąpiel, przygotowywanie jedzenia... W czasie zabawy dziecko się rozwija, a – co jest nie do przecenienia, między rodzicami a dzieckiem powstaje cudowna więź, wspólnota zabawy, zdziwienia i śmiechu.

Drodzy rodzice, nikt nie przygotowuje nas, rodziców do pełnienia w sposób odpowiedzialny tej ważnej funkcji. Czasem błądzimy po omacku, czasem jesteśmy zbyt niecierpliwi i rygorystyczni.

Szukacie inspirujących wskazówek – oto one. Każdemu, kto ma ochotę być Wspaniałym Przewodnikiem dla swojego dziecka – bardzo polecam obejrzenie tego filmu. A potem bawcie się ze swoimi dziećmi – inwestujcie jak najwięcej czasu we wspólną zabawę i ... jego przyszłość.

ksiazeczka link2

"Wspaniałe Dzieciństwo – Jak rozwinąć inteligencję dziecka?" ZF (audiobook)

Oddajemy w Wasze ręce Zabawy FundaMentalne Audiobook . Jest to zbiór wskazówek dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki nim dowiedzą się Państwo, w jaki sposób rozbudzać kreatywność dziecka, kiedy należy je chwalić i nagradzać, w jaki sposób skupiać uwagę dzieci i koncentrację, co bezpośrednio wpływa na przygotowanie do nauki czytania, pisania i liczenia.

Audiobook zawiera mnóstwo opisów gier i zabaw rozwijających u dzieci myślenie i wpływających na osiąganie sukcesów w życiu.

Zapraszamy do wysłuchania Colina Rose – psychologa, specjalisty w dziedzinie przyspieszonego uczenia, doradcy Rządu Brytyjskiego do spraw edukacji.

Spis treści:

1. wstęp
2. mózg i jego możliwości
3. poczucie wartości
4. czytanie
5. pisanie
6. umiejętności matematyczne
7. kreatywność
8. koncentracja
9. motywacja
10. odżywianie

ksiazeczka link link2
ZABAWY FUNDAMENTALNE

ZF TV


AKTUALNOŚCI


chmurki

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko osiągało sukcesy w szkole i w życiu codziennym, baw się z nim. Zabawy FundaMentalne pozwalają przygotować dziecko do podjęcia nauki w szkole, budować siłę i odporność psychiczną, rozwijać kreatywność oraz pracować w zespole.

TEORIA WIELORAKICH INTELIGENCJI


kolo

„Zabawy fundaMentalne” to jedyny w Polsce program, który zawiera gotowe scenariusze zabaw rozwijających wszystkie 8 inteligencji.

MAPA PRZEDSZKOLI


mapa

Sprawdź, w których przedszkolach w Twojej okolicy dziecko może liczyć na profesjonalny program wspomagający rozwój poprzez Zabawy FundaMentalne.

E-MAGAZYN


magazyn

WIELKA ZABAWA WIOSNA 2013


Dlaczego dzieci są niegrzeczne
Aleksandra Podsiadły

Wielka bitwa o sześciolatki
Karolina Krzysik

pobierz

Archiwalne numery:

NR 01/2012 pobierz
NR 01/2011 pobierz
NR 01/2010 pobierz
NR 02/2009 pobierz
NR 01/2009 pobierz

  • logo1
  • logo2
  • logo3
  • logo4